Різновиди диванів

Кожне помешкання має свій власний стиль, затишну атмосферу та інтер’єр. І головною складовою всього цього є стильні меблі, які повинні поєднуватись із загальним оформленням приміщення. В інтернет-магазині «Mebli CITY» можна придбати якісні меблі, які допоможуть створити у будь-якому помешканні затишну атмосферу й забезпечать належний рівень комфорту.
Погодьтесь, що Ви бували у квартирі з недорогим ремонтом, але все виглядає гармонійно й стильно. Цього можна досягти лише з правильно підібраними та розташованими меблями. А от дорогий ремонт ніяк не підкреслити неякісними меблями, отож не гайте часу та підшукайте собі якісні меблі, які сьогодні не є елементом розкоші. Доступні ціни на якісні меблі Ви знайдете в інтернет-магазині «Mebli CITY».

Вітальня

Різновиди диванів

 

Вітальня – місце, де збирається не тільки уся сім’я, але й гості. Диван є центром вітальні, де збираються усі. Без сумніву, цей предмет меблів має бути надзвичайно зручним, містким та стильним. Нерідко саме диван сам по собі або у поєднанні з іншими м’якими меблями стає головним декоративним елементом вітальні. Сьогодні можна вибрати наступні типи диванів:

  • прямі;
  • кутові;
  • дугоподібні;
  • у формі літери «П».

Тим сім’ям, де вітальня виступає також і спальнею, потрібно вибирати диван не тільки стильний, але й функціональний. Сучасний ринок меблів пропонує багато моделей диванів, що з легкістю перетворюються у спальне місце. Дивани, що повинні слугувати для частого сидіння та ще й виступати спальним місцем, мають бути надзвичайно міцними і якісними.

Основні елементи диванів

Різновиди диванів

 

За якість дивана відповідає каркас та внутрішнє наповнення. Якщо диван призначається тільки для сидіння, можна придбати виріб, який виготовлений з пінополіуретану. Найдешевші конструкції виготовляють із пружинного блоку у поєднанні з прошарком повсті та пінополіуретану. Щоб підвищити комфортність, такі конструкції доповнюють додатковим прошарком синтепону.
Моделі диванів, що призначенні для спання, виготовляють із пружинного блоку з прошарками повсті та пінополіуретану. Для любителів жорстких поверхонь можна зупинити вибір на диванах із прошарком із кокосової койри.
Пінополіуретан – матеріал, який часто використовують у виготовленні диванів. Дорожчі моделі мають блок із пінополіуретану високої щільності. Завдяки властивостям матеріалу диван має певний рівень комфорту.
Каркас дивана слугує його основою, і від його якості залежить надійність та довговічність всієї конструкції. Сучасні каркаси виготовляють із дерева, фанери, ДСП, МДФ, ламелів. Іноді їх виробляють із металу. Для диванів, які мають щоденно витримувати великі напруження, краще обрати дерев’яний каркас. Окрім матеріалу каркаса, безпеку та надійність конструкції забезпечує фурнітура та механізми трансформації. Використання якісних матеріалів дозволяє отримати диван, який слугуватиме тривалий час, забезпечуючи належний комфорт своїм господарям.
«Mebli CITY» пропонує тільки якісні дивани від провідних меблевих виробників. В інтернет-магазині представлені дивани різних модифікацій, кольорів та стилів.

Наверх